Dávej Bacha - 2. kapitola

30. září 2013 v 18:39 | ASIM |  Povídka Dávej Bacha

Mezitím, co se Elain snažila objevit autora světla její sestra Elis doma pomáhala. Elis byla mladší o pouhé 3 minuty, drobné postavy s plavými vlasy a dolíčky ve tvářích. Když Elis dokončila práci, o kterou ji požádala její maminka Elisabeth šla do pokoje přichystat se na večerní zábavu v nedaleké hospodě. Hledala šaty, halenky, kalhoty, ale mezi svým oblečením se ji nic nelíbilo.
Otevřela proto i skříň Elain, kde uviděla naprosto rozkošnou růžovou halenku s volánem a flitry na předloktích.

Pozvedla ji jako svátost a pohlédla na ni, přiložila si ji na sebe, i když věděla, že ji bude mít dobrou, když se sestrou měly stejnou velikost, pod halenkou našla Elainin deník, ale protože věděla, že se její sestra deníku svěřuje se vším neotevřela jej. Jen deník dala pod další halenku, aby si Elain nevšimla, že si půjčila tu krásnou růžovou.
O hodinu později byla Elis s přípravami hotová a byla i spokojená se svým vzhledem. Na zábavě to žilo, byla tam velká spousta lidí a Elis byla hvězdou tanečního parketu. Když si šla odpočinout od ustavičného tancování a poskakování uviděla u baru bývalého hocha její sestry Elain. Elis, Elain ani celá její rodina hocha jménem Damian neměli rádi, protože Elain velice ublížil. Šla opatrným krokem k němu a když si ji všiml zvážněl a vypadal zaskočeně. Když k němu Elis došla zeptala se ho, co tam vůbec dělá, když ví, že ho tam nikdo nemá rád. Frajerskýma očima na ni pohlédl a řekl: " Co je ti do toho, raději si hlídej svoji sestřičku, lozí kam nemá." Tím jejich rozhovor skončil a on odešel. Elis byla zaražená, ale věděla, že je její sestra rozumná a neudělala by nic zlého, ale Damianova slova ji zaskočila.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 wexe wexe | E-mail | Web | 27. dubna 2015 v 21:29 | Reagovat

Jen, proč je to tak kraťoučké? :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama