William a Kate

25. září 2013 v 20:26 | ASIM |  William a Kate

"Kate, kde jsi?" řekl korunní princ William své dlouholeté přítelkyni Kate Middletonové ve chvíli, kdy si ta zrovna česala své kaštanově hnědé vlasy v koupelně vedle pokoje, z něhož William křičel. "Klídek Willsi jsem tady, vedle" odvětila Kate a pokračovala v česání svých kadeří.
"Jsi tak krásná" řekl William, když vkročil do bílé, dlaždicemi obložené a luxusně vyhlížející koupelny. "Ale no tak, nepřeháněj" řekla uculeně Kate. "Nepřeháním, jsi kouzelná, jinak si nedokážu vysvětlit, že jsi mě tak pobláznila" řekl Wills a políbil Kate na krk. "Mám pro tebe překvapení Kate, pojď se mnou" řekl a chytil Kate za ruku. "Willsi co tě to zase napadlo? Copak nestačí to, že jsi mě odvezl sem, na tohle úchvatné místo?" řekla Kate a ukázala na Rutundu Lodge, chatu uprostřed Keňské buše, kam ji William vzal na dovolenou. "To nestačí ani náhodou" řekl a odváděl Kate pryč od chaty.
"Willsi, kam mě to vedeš?" tázala se nedočkavá Kate, která byla oděna do světle zelených šatů a jemných páskových sandálek a prodírala se spolu s Williamem hustým porostem. "Tak, tady se postav" řekl konečně William, když došli k jezeru Alice, jež bylo vzdáleno asi 200 metrů od chaty. "Jdeme zase chytat ryby? Víš, že jsme to ráno zkoušeli a zdatní rybáři z nás nikdy asi nebudou" zasmála se Kate, která netušila, co ji čeká. "Kate?" začal William. "Ano Willsi?" řekla rozesmátá Kate.
"Víš, za tu dlouhou dobu, co spolu už jsme, jsem udělal pár velkých hloupostí a jedna z nich byla, odkládat tenhle krok tak dlouho. Nevím proč, ale bál jsem se, myslel jsem, že na to ještě nejsme připravení, ale teď vidím, že je na to ideální čas a že už nechci čekat" začal. "Williame, já ti vůbec nerozumím" řekla zmatená Kate. "Ty jsi osoba, se kterou bych chtěl být už navždy. Jsi má dobrá kamarádka, která mi se vším poradí, jsi má přítelkyně, která mi naplňuje srdce láskou a jak pevně doufám, staneš se po tomto kroku také mou snoubenkou, která vykročí do světa po mém boku." Řekl a klekl si na jedno koleno. Kate se mezi tím zalily oči slzami a němě čekala, co bude následovat. "Kate Middletonová, slibuji ti, že své chyby již nezopakuji, slibuji ti lásku a také svou podporu ve všem, co uděláš. Vezmeš si mě?" řekl a trochu se zajíknul při vyřknutí těch notoricky známých slov. Kate zůstala stát jako opařená a chvíli se na Williama nevěřícně dívala, pak se usmála a odpověděla jen: "Ano". V tu chvíli William vstal a ukázal Kate prsten s modrým safírem a čtrnácti malými diamanty, který patřil jeho mamince, princezně Dianě. Kate plakala dojetím šťastná, že se konečně dočkala. William vzal její jemnou ruku a na prsteníček ji navlékl vzácný prsten. "Willsi, miluju tě" řekla Kate, když Williama objímala. "Já miluju tebe Katie" řekl William taky trochu dojatý.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama