Na zámku Balmoral

18. října 2013 v 15:46 | ASIM |  William a Kate
"Willsi?" zakřičela Kate, když vycházela z jedné z koupelen na Balmoralském zámku ve Skotsku. "Tady jsem má drahá" odpověděl William, čekající na svou manželku v jejich ložnici.
"Tady jsi, nemohla jsem tě najít" řekla Kate, když se vrátila. "Promiň, byl jsem se podívat do kuchyně, cítíš, jak to tu krásně voní? To je jelení ragů" řekl a koukl na znechucenou Kate. "Katie, co je ti?" otázal se a přistoupil blíž. "Já nevím, ta vůně, ten smrad, nedělá mi to dobře."
"Otevřu okno, vydrž" řekl a přiskočil k oknu, aby jej otevřel. "Willsi, musím ti něco říct" začala Kate.
"Jé hele Harry a Pippa jsou tady, pojďme je přivítat" přerušil ji William, když při otvírání okna spatřil automobil svého bratra s jeho manželkou.
"Jo, jdi napřed, hned přijdu" dodala Kate a povzdechla si, protože mu to zase neřekla.
"Nazdar lidi, konečně jste tady" přivítal svého bratra a švagrovou William.
"Ahoj Willsi, kde je Kate?" zeptala se první Pippa. "Hned příjde, nějak ji není dobře" řekl a objal ji na přivítanou. "Nono bratříčku, ruce pryč" dobíral si staršího bratra vystupující Harry. "Ahoj Harry, konečně tě taky vidím, chlape!" řekl a objal svého bratra.
"Kate!" zakřičela Pippa, když viděla vycházet ze dveří svou sestru. "Ahoj, Pippo, jak se máš?"
"No přímo skvěle, musím ti něco říct" řekla Pippa a Kate nastražila uši. "Kate, já jsem těhotná!" oznámila šťastnou novinu Pippa. "Pippo, sestřičko, to je skvělé, moc ti gratuluju, a tobě samozřejmě taky Harry" řekla a postupně objala svou sestru i jejího manžela.

"Kate, co je ti? Jídla ses ani nedotkla" řekla Pippa, když dojídali moučník po obědě. "Já... není mi dobře, to je vše" řekla v odpověď Kate. "Katie, můžeš mi prosím ukázat, kde je tu koupelna?" řekla Pippa, aby vytáhla svou sestru od stolu a mohla si s ní promluvit v soukromí. "Jo holky, pořád chodí na záchod po dvou" uchechtl se Harry a William se k němu přidal.

"Kate, jak dlouho to víš?" zeptala se jí Pippa, když zabouchla dveře do koupelny. "Co? Nevím o čem mluvíš Pippo" řekla Kate a předstírala, že je zmatená. "Kate, já jsem taky těhotná, vím, jaké to je, nezapomeň. Jak dlouho to víš? Byla už jsi u doktora?" "Pippo! Brzdi, nějak moc otázek najednou nemyslíš?? Tak zaprvé, Wills to ještě neví, pokaždé mi do toho něco příjde, když mu to chci říct, naposledy vy, takže dodatečně díky, pak vím to asi 5 týdnů a u doktora jsem samozřejmě byla, když byl Wills v Irsku pilotovat" řekla Kate a sesunula se na židličku. "Jak mu to mám říct Pippo? Není to fér, on by měl být první, co to ví, ne ty" řekl a usmála se na sestru. "Hele, Kate, já vytáhnu Harryho na procházku jo? Jsou tři hodiny, je krásně, mě vzduch prospěje, taky už mi začíná být špatně, to ragů mi zrovna nevonělo" řekla Pippa a začala se s Kate smát, protože to cítily stejně.

"Willsi?" začala Kate, když byli konečně sami. "Ano lásko?" odpověděl William a trochu se zamračil, když viděl, že je Kate nervózní. "Willsi, musím ti něco říct, musím ti to říct už dlouho, ale pokaždé do toho něco přišlo" "Neděs mě prosím, stalo se něco?" zeptal se zmatený William. "No, vlastně jo, stalo, asi před pěti až šesti týdny." řekla a vzhlédla na svého muže. "Kate, no tak, řekni mi to" dožadoval se Wills. "Williame, budeme mít dítě, jsem těhotná!" řekla tiše Kate. "Co? Vážně? Bože Kate...." radoval se hlasitě William poté, co se radostnou novinu dozvěděl. Zvedl Kate ze země a zatočil s ní, až se ji zvedl žaludek. "Willsi, pusť mě, tohle mi nedělá dobře" řekla mezi úsměvy Kate. "Lásko, to je báječné, Anglie bude mít dalšího následíka trůnu, Miluji tě" "Jsem tak ráda, žes to takhle přijal zlato" řekla a něžně svého manžela políbila.
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Aadennycef Aadennycef | E-mail | Web | 9. října 2018 v 1:21 | Reagovat

Compression  est comment  calleux votre sang pousse contre les parois de vos arteres lorsque votre coeur  essence pompe le sang. Arteres sont les tubes qui transportent  perseverent b gerer offre sang loin de votre coeur. Chaque  culture  votre  determination  bat, il pompe le sang par  vos arteres a la  vacances  de votre corps.
https://www.cialispascherfr24.com/cialis-pour-femme-effet/

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama