Princ Harry

20. října 2013 v 18:48 | ASIM |  Členové Anglické královské rodiny
Jeho královská Výsost princ Henry z Walesu, celým jménem Henry Charles Albert David.

Narodil se 15. září 1984 v Londýně. Je známý pod svou přezdívkou, kterou většina lidí má za jeho jméno, tedy princ Harry.
Princ Harry byl do letošních prázdnin 4. v pořadí na královský trůn, ale po narození peince z Cambridge George, se posunul na 5. místo.

Navštěvoval stejné školy, jako jeho starší bratr princ William, o kterém si můžete přečíst v jeho příspěvku, tedy Wetherby school, Ludgrove school a Eton College.
Při studiu se zamiloval do sportu, především k pólu a rugby.
Stejně jako jeho bratr si po škole vzal roční přestávku, aby navštívil Afriku a Austrálii, tam pracoval s dobytkem a v Africe se sirotky v tamním sirotčinci. Jeho fotka, jak objímá černošské dítě obletěla svět a tímto se stal princem lidských srdcí.

V roce 2005 začal navštěvovat královskou vojenskou akademii v Sandhurstu. Roku 2007 se dostal do Afghánistánu, odkud byl po 77 dnech odvolán kvůli tisku, který se o něm dozvěděl. Do Afghánistánu se "podíval" ještě jednou a to od září 2012 do ledna 2013.

Princ Harry je také známý svými "skandály", které, a řekněme si to upřímně, nejsou tak gigantické, jak se zdají. Kdyby něco podobného udělali "normální" kluci jeho věku, nikdo o tom ani nemluví, ale tisk vše zveličí.
Byl to přávě princ Harry, který uzavíral party po svatbě svého staršího bratra.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama