Provokace

25. listopadu 2013 v 17:41 | ASIM |  Témata týdne


Tématem týdne je provokace.
No, jelikož mi, když jsem byla malá, říkali, že jsem pěkná provokatérka a pořádná zaškvara, tak si myslím, že tohle téma je fajn. Mám staršího bratra a ačkoli se tak posledních pár let vůbec nechová (to je na dlouho), jako malí jsme trávili téměř všechen čas spolu. On si hrál s autíčky a já chtěla samozřejmě taky, jenže on mi je nikdy nechtěl půjčit. Přece jen, jsem o 7 let mladší, myslel si, že mu je rozbiju, nebo co. Ale i když mi je půjčit nechtěl, dožadovala jsem se pořád a neustále mu ta autíčka brala.
Jiný případ, když měl špatnou náladu, dobírala jsem si ho tak, že se po chvíli cítil ještě hůř. To samé dělal on. Prostě jsme se tak sourozenecky škádlili a teď mi to víc, než chybí.
Z provokace jsem už naštěstí vyrostla ve chvíli, kdy mě jedna bývalá nejmenovaná spolužačka Denisa tak provokovala (kvůli čemu už si opravdu nevzpomenu) a já toho v jednu chvíli měla už dost, tak jsem ji vypálila pěstí do nosu. No Nezlomila jsem ji ho, ale krve teklo celkem dost (doteď jsem na sebe pyšná), ani ten trest, který za tento čin následoval mě nevadil, hlavní bylo, že jsem ji sejmula. Teď zrovna provokací neholduji, takže, když mě někdo provokuje, hecuje nebo přesvědčuje, nejraději bych ho zahrabala 100 metrů pod zem. Při zmínění slova "hecuje" jsem si automaticky vzpomněla na chlapy v hospodě, když jeden řekne: "Hele kluci, mám dost, ta moje by zase prskala" a druhý na to: "Ale, nedělej, ještě posledního" a neustále ho takhle hecujou, jak si myslíte, že to asi dopadne? No jistě, tak, že si toho "posledního" frťana ještě dá (a ten poslední, určitě nebyl posledním)....

Takže rada pro všechny provokatéry: Pokud narazíte na člověka, jako jsem já, raději ho nepřesvědčujte! Mohla by vám na obličeji přistát pěst.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Natas Natas | Web | 25. listopadu 2013 v 18:53 | Reagovat

:-D Rána pěstí neodradí žádného provokatéra

2 ASIM ASIM | Web | 25. listopadu 2013 v 19:09 | Reagovat

No mého provokatéra odradila dokonale. Nemusí ho ale přímo odradit, stačí, když ho zastraší (pak se provokovaný cítí lépe)...

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama