Beginning

21. ledna 2014 v 17:38 | ASIM |  William a Kate

"Kate, pojď mi prosím pomoct" prosila Carole Middleton svou dceru Kate ve chvíli, kdy dodělávala salát k večeři. "Jistě, už jdu mami" odvětila její nejstarší dcera Catherine. "Mami, přišla mi přihláška na univerzity" řekla, když vstoupila do prostorné kuchyně. "No, to se podívejme, pro jakou ses rozhodla?" tázala se zvědavě matka. "No, zvažuju univerzitu St. Andrews, je tam přesně ten obor, který bych chtěla studovat, totiž dějiny umění, nebo Oxford, nevím, pro kterou se rozhodnout". "Já si myslím, že St. Andrews bude prima, je to sice daleko, ale nebude tě to táhnout tak domů, a když je tam přesně tvůj obor, nad čím dumáš, miláčku?" řekla Carole, která tou dobou již věděla, že se na prestižní univerzitu St. Andrews ve Skotsku hlásí i Britský následník trůnu, princ William. "No, asi máš pravdu, bude to St. Andrews" řekla rozhodně Kate a začala krájet papriky do salátu.
"Je to tady, haló, už je to tu" hlásala běžící Kate od hlavních dveří jejich krásného domu. "Přišlo rozhodnutí z univerzity" pípla. "No, tak to otevři Kate, nenapínej nás" řekl Michael Middleton, Katin drahý otec. Po dlouhých dvaceti vteřinách zápasení s obálkou v jejich rukách konečně spočinul papír s rozhodnutím. Kate se začetla a po chvíli radostně zavýskla "Přijali mě!" "Jo, výborně" ozývalo se domem.
"Pippo ne, máme slavnostní večeři, až se na univerzitu dostaneš ty, budeme ji mít taky" řekla rozhořčená Carol, když ji její druhá dcera Philippa oznámila, že by chtěla jít na večeři ven s přáteli. "Mami, no tak" doufala Pippa stále. "Pippo ne, už jsem řekla, dnes budeme jíst, jako rodina, všichni společně" řekla Carol a nosila na stůl.
Při večeři panovala zvláštní nálada. Radost smíchaná se smutkem a nevraživostí. "To jídlo je výborné, Carole" pochválil večeři Michael. "Vážně mami, je to skvělé" pochutnávala si Kate na jehněčím na víně s malými bramborovými noky. "Tý jo, mami, ty ses dneska překonala" řekl i nejmladší potomek Middletonových, syn James, který vzhlédl od puštěné televize. "Jé, koukejte, to je o univerzitě" přehlušil najednou James konverzaci ostatních.
"Jsme velmi potěšeni, že si následník Britského trůnu vybral naši univerzitu. Princ William nastoupí v září tohoto roku na denní studium a obor Dějiny umění spolu s dalšími 200 studenty" sdělil do televize děkan univerzity, který odpovídal na dotěrné dotazy novinářů. "Kate, tys to věděla?" otázala se Pippa své sestry. "Ne, neměla jsem o tom ani tušení, ale myslím, že někdo jiný o tom dobře věděl" řekla Kate a myslela tím svou matku, která ji univerzitu ve Skotsku tak doporučovala. "Tý jo, to musí být super, být tak slavný" řekl James a pustil se do posledního noku. "No, jsem zvědavá, jestli bude tak slavný i v učení" řekla Kate a pokračovala v jídle.
Kensingtonský palác rozezněl Williamův smích, když si přečetl, že je přijatý. "Tati, přijali mě, budu studovat na St. Andrews" řekl svému otci, princi z Walesu. "Jiný výsledek jsem ani neočekával synu, jsem na tebe velmi pyšný, mám radost" řekl princ Charles a vrátil se ke své práci. "Jo, jo, to já taky" odvětil princ William s nejistotou v hlase.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 markeet123 markeet123 | E-mail | Web | 21. ledna 2014 v 20:32 | Reagovat

Něco pro mě - poslednou anglií :D Miluju tento blog !!

2 ASIM ASIM | Web | 21. ledna 2014 v 21:42 | Reagovat

O Bože, děkuju... Moc si toho vážím a doufám, že dalšími články a nápady nepříjdu o věrnou fanynku... :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama