Harry a Pippa

23. ledna 2014 v 14:56 | ASIM |  William a Kate


Úvodem bych chtěla podotknout (jak jste si jistě všimli), že Harry a Pippa nejsou William a Kate, ale patří to tak nějak k sobě, proto je tato povídka umístěna v této rubrice. Ať se líbí...

Kostel Sv. Markéty v Londýnském Westminsteru byl téměř zahalen do bílých lilií a růžových růží, když nadešel dlouho očekávaný den, den svatby prince Harryho se sestrou jeho švagrové Kate, Pippou Middleton. Harry byl oděn do černé uniformy, té, kterou měl na svatbě bratra. Za přítomnosti několika tisícovek diváků a stovek paparazzi přijel v konvoji černých vozů ke kostelu, který vybrala jeho vyvolená, a který pro ni má velký význam. Harry byl velmi nervózní, když vystupoval, dokonce málem upadl. "Dávej pozor" upomenul ho bratr vyvolené James. "Jo, já jsem tak nervózní" řekl a zvedl svou pravou ruku, aby davům zamával. "Z čeho jsi nervózní? S Pippou jsi už skoro dva roky" řekl James a poplácal svého budoucího švagra po rameni. "Já vím, ale .... To je jedno, nenechám si náš den zkazit nervozitou" utrousil a usmál se. Poté vešel do vyzdobeného kostela a pozdravil se s oddávajícím. Ani náhodou to nebyla svatba, jakou měl William s Kate a to už z toho důvodu, že Harry je v této době až pátým následníkem britského trůnu.

"Strýčku Harry" zakřičel malý George, když uviděl svého strýce hovořit s biskupem. "Ahoj Gi" řekl a přivinul svého synovce k sobě. "Ahoj brácho" řekl William, kterého následovala jeho těhotná žena Kate a jejich malá dcerka Diana Elizabeth. "Nazdar mamino" řekl a usmál se na Kate. "Ahoj, vypadáš krásně" řekla a upravila mu neposedný pramen zrzavých vlasů. "Viděla jsi Pippu?" sondoval Harry. "Viděla, vypadá krásně, za chvíli ji tu budeš mít, nevyšiluj" dodala, chytila své děti za ruce a šla dál kostelem do první řady, kde měli sedět. "Willsi, ještě si prosím uprav ten řád, máš ho nakřivo" dodala ke svému muži, poslala mu vzdušný polibek a odešla. William se za ní dlouze díval a nemohl uvěřit, že mají dvě děti a třetí na cestě. "Na to, žes chtěl dvě..." nedokončil větu Harry a povšiml si, že přijela nevěsta. "No tak, pojď, musíš se postavit na své místo, bratříčku, kostel je naplněný k prasknutí" dodal a odváděl svého bratra k oltáři.

"Pippo, jsi připravená?" zeptal se ji otec Michael, když stáli u vstupu do kostela Sv. Markéty. "Jsem tati, ale mám pocit, že budu zvracet, omluv mě" řekla a vyběhla na toalety. Kate si toho všimla, nechala děti v přítomnosti ostatních členů královské rodiny a s omluvou opustila své místo.
"Pippo, jsi v pořádku?" otázala se, když ji našla na dámských toaletách, jak si vyplachuje ústa. "Jo, jsem. To nic není" řekla a usmála se. "Vážně? A jsi připravená se tam vrátit? Neměli bychom se příliš zpozdit, neudržím děti dlouho v klidu, to víš, když je ti pět a tři..." "Jo, jasně můžeme" řekla Pippa, aby zastavila svou sestru a tím i její vyptávání, které by jistě následovalo. "Dobře, vypadáš nádherně" řekla Kate a šla informovat tatínka, že mohou začít.

"Henry Charlesi Alberte Davide, berete si zde přítomnou Philippu Charlotte Middleton za svou právoplatnou manželku, slibujete, že s ní budete v dobrém i zlém, v nemoci i ve zdraví, dokud vás smrt nerozdělí?" otázal se arcibiskup z Canteburry, který obřad vedl. "Ano, beru" řekl srozumitelně Harry.
"Philippo Charlotte Middleton, berete si zde přítomného Henryho Charlese Alberta Davida, za svého právoplatného manžela, slibujete, že s ním budete v dobrém i zlém, v nemoci i ve zdraví, dokud vás smrt nerozdělí?" "Ano, beru" řekla Pippa a zatlačila slzičku dojetí.

Po výměně prstenů a prvnímu manželskému polibku sebrala Pippa dost odvahy a řekla Harrymu své malé tajemství.
"Miluju tě, tatínku".
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama