V hlavní roli Jecca

22. ledna 2014 v 15:15 | ASIM |  William a Kate


"Williame, no tak oblékni se, hosté tu budou za chvíli" popoháněl svého syna korunní princ Charles v den synovy oslavy jedenadvacátých narozenin. "Jistě tati, už to bude" opáčil mu syn a pilně se připravoval, až zase uvidí svou přítelkyni Kate. "Tati, myslíš, že je dobrý nápad představit Kate babičce?" zeptal se William, když šel se svým otcem na onu oslavu, která se konala ve velkém sálu zámku Windsor. "Inu, scházíte se již dlouho, bydlíte spolu na univerzitě a pokud vím, je to tvá opravdová láska, synu" řekl a mrkl na Williama. "Jak to myslíš, opravdová láska?" tvářil se nechápavě Wills. "No, když jsi chodil" a udělá gesto rukama, "S Jeccou, nebyl jsi tak.... jak to říct, stál jsi na zemi, teď levituješ asi dva metry nad ní, hochu, všimli si toho už úplně všichni" dodal a pokračoval v rázné chůzi.

"Dobrý večer, jsem velice rád, že jste přišli, prosím pokračujte tudy" uváděl své hosty William a dech se mu zatajil, když uviděl svou přítelkyni, Kate Middleton, jak vchází do síně v dlouhých červených šatech s pentlí kolem pasu. "Dobrý večer, Kate, vypadáš naprosto dokonale" sdělil ji, když k němu došla. "Dobrý večer, Willsi, taky ti to moc sluší" dodala a s mrknutím pokračovala do sálu.

"Jecco! Vítej, jak je to dlouho, co jsme se viděli naposledy?" jásal nadšením William, když spatřil svou dlouholetou přítelkyni Jeccu Craig, jež znal odmalička. "No, to už ani nevím, Williame, moc ti to sluší" políbila jej na líčko a pokračovala. Jecca byla oděna do zelených dlouhých šatů a čelenkou ve vlasech.
"Dobrý večer, Jecca Craig, těší mě" řekla, když došla ke stolu, na němž uviděla svou jmenovku. "Vy musíte být Kate, William mi o vás již hodně vyprávěl" začala rozhovor u stolu Jecca. "Dobrý večer Jecco, ano to jsem, ráda vás poznávám" odvětila jako vždy taktní Kate, i když v ní vřelo, že sedí u stolu zrovna s ní.
"Později si o tom s Williamem popovídám, to si snad dělá legraci, posadit ji k našemu stolu" řekla si pro sebe Kate, ale navenek nedala nic znát. Konverzace plynula po celý večer, při krájení dortu, poděkování hostitele i přes večeři, která sestávala z lososa na másle, gratinovaných brambor a čokoládové pěny.

"Páni, ani jsem si nevšimla, že jsme tu už téměř sami, netušila jsem, že se královna takhle zdrží" řekla Kate, která seděla u stolu s Jeccou, Williamovým bratrem Harrym, Fergusem, jeho kamarádem a Williamem. "No, ale já jo" řekl William, který se zrovna vracel od vchodu, u něhož vyprovázel a formálně děkoval jednomu z posledních párů, který zrovna odcházel. "Willsi, chci pronést přípitek" sdělila princi již přiopilá Jecca. Kate si jen pomyslela, že trapnější už to být nemůže. "Williame, ještě jednou ti přeju všechno nejlepší k narozeninám, ale to nejlepší jsi už dostal dávno v Keni, kde jsme se poznali na farmě mých rodičů, dostal jsi mě" řekla a hrdelně se zasmála. "Jecco, co to..." nedokončil větu William, když Jecca začala opět mluvit. "Willsi, ty si přece vzpomínáš na ty krásné časy v Keni, které jsme spolu zažili, požádal jsi mě tam o ruku, dokonce nás tam Ruppert oddal" "Kdo je ksakru Ruppert?" dožadoval se odpovědi Harry, který na Jeccu nevěřícně zíral. "Náš kamarád, měli jsme tam takovou partu" řekl William nevěřícně. "Ano, byl to krásný obřad, vzpomínáš? No, vidíš, Kate, já měla alespoň tenhle, ty nebudeš mít žádný" řekla a sesunula se zpět do židle, aby dopila další sklenku s martini. Kate to už nemohla vydržet, vstala, slušně se omluvila a odešla. "Prosím vás o kabát, děkuji" řekla poslíčkovi u východu, když ji dohonil William. "Kate, prosím, neodcházej" zvolal za ni William. "Wille, já musím, nehodlám tohle poslouchat, bojím se pak, že má Jecca pravdu" sdělila a po tváři se jí skutálela jedna jediná slza. "Dokážu ti, že se Jecca mýlí" řekl William, vzal svou přítelkyni, která zrovna sahala po svém kabátu za ruku a táhl ji zpět do sálu. "Willsi, co to děláš?" zvolala Kate i Jecca v jeden okamžik.
"Babičko, rád bych ti představil svou přítelkyni, slečnu Kate Middleton, bydlíme spolu na univerzitě a tvoříme pár už nějaký čas" sdělil královně, když s Kate došli k jejímu stolu. "Vaše veličenstvo, je mi ctí, vás poznat" řekla Kate a udělala dokonalé pukrle. "Williame, už jsem si myslela, že mi ji snad nikdy nepředstavíš, dobrý večer slečno, ráda vás poznávám" odvětila královna a dále se věnovala svému muži a synovi s jeho ženou.

"Vidíš, já ti říkal, že ti to dokážu, lásko" řekl William, když uléhal ke Kate do jejich velké postele. "Nemůžu uvěřit, že jsi to udělal, víš, co to znamená?" otázala se. "Vím, odteď jsme již oficiálně spolu, odteď, už napořád" řekl a políbil ji.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama