Cestování časem

24. března 2014 v 19:01 | ASIM |  Témata týdne


Když se řekne cestování časem, vybaví se mi legendární britský seriál, Doctor Who, česky prozřetelně přeložen jako pán času. Tento seriál je o člověku, který se svou modrou telefonní budkou, jménem TARDIS cestuje časem a zachraňuje planetu nebo planety.
Doctor Who je nejdéle točící se a nejdéle běžící seriál (běží už přes 50 let) a mezitím se v roli Doctora vystřídalo hned 11 herců. A upřímně, jeden byl lepší, jak druhý.
Viděla jsem poslední 3 doktory a kdybych měla říct, který byl nejlepší, nejspíš bych nedokázala objektivně ukázat prstem. Samozřejmě záleží na vzhledu, to by jednoznačně vyhrál Doctor č. 10. , Doctor č. 9 by byl zase nejroztomilejší a Doctor č. 11. by byl nejujetější (ale je to samozřejmě jen můj pohled na věc).

9. Doctorem byl Christopher Eccleston - hrál jej od roku 2005 a byla to jeho nejslavnější role.

10. Doctorem byl David Tennant - hrál jej cca od roku 2005 do roku 2009 a je to role, kde si jej diváci nejvíce pamatují, protože se do vědomí dostal právě svou hezkou tvářičkou v legendární roli.

11. Doctorem byl/ je Matt Smith - kterého hraje od roku 2010, a stal se tak nejmladším představitelem skvělého Doctora, jehož jméno není známo.

Osobně miluju všechny 3 novodobé Doctory Who, každý je jiný, každý je svým způsobem naprosto neodolatelný.
Všichni Doctorové sebou měli své "asistentky" své kamarádky a své lásky...
Tady jsou jména a tváře některých z nich.

- Rose Tyler - chvíli cestovali i s jejím přítelem Mikym

- Martha Jones

- Donna Noble

- Amy Pond - cestovala i s manželem Rorym

- River Song - která se nestala Doctorovou asistentkou, ale jeho............


A co Vy? Který Doctor a která asistentka se Vám líbí nejvíce?? :-)
Pište.... ASIM
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 DorkaJ. DorkaJ. | E-mail | Web | 24. března 2014 v 19:56 | Reagovat

Jéj tak očividne nie som jediná komu sa hneď pri pohľade na TT vybavil Doctor. Ja mám najradšej posledného, jedenásteho. Pri ňom občas vážne hrozilo, že sa od smiechu rozplačem. :) Nejako som to však prestala sledovať. Ach tá moja výdrž. :D

2 ASIM ASIM | Web | 24. března 2014 v 20:19 | Reagovat

Jsem ráda, že nejsem sama.. Jistě cestování času a Doctor Who je prostě nerozlučná dvojka, kterou miluju. Já jsem plakala hned několikrát a poprvé ve chvíli, kdy odešla Rose... :( to bylo vážně moc smutné.. :) Díky za komentář.. :*

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama