život mimo zemi

31. března 2014 v 18:13 | ASIM |  Témata týdne


Když se řekne život mimo zemi, vybaví se mi sny. Sny, které má každý člověk, sny, které se mu zdají v noci, když klidně spí nebo sny, které si představje přes den například v nudné hodině.
Já takto sním často. Sním si svou budoucnost, svého manžela, své děti, svůj dům či byt, své budoucí já se vším všudy. Někdy jsou mé sny malinko ovlivněny skutečnostmi, které se mi přihodily, ale vesměs je to pořád to stejné.
Nejraději sním v hodinách teorií a metod sociální práce, kdy mě výklad učitelky natolik uspává, že snění v tomto případě je jediná smysluplná věc. Ovšem do chvíle, kdy na to vyučující přijde a chce po mě odpověď na nějakou šíleně důležitou otázku ohledně sociální práce ve skupině (no paráda).
Moje noční sny miluju. Pokud nejsou nočními můrami, které ráda samozřejmě nemám. Většinou se mi zdá něco strašně romantického nebo žhavého. Horší pak je, když se probudím, vedle mě si poklidně oddechuje můj přítel a já zjistím, že se mi zdálo o jiném.. To je pak prekérka, ale uklidňuju se tím, že své noční sny přece nemůžu ovlivnit.

Co vy a vaše snění??
Pochlubte se mi nějakým povedeným snem.

ASIM
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama