Květen 2014Když mi bylo 5

15. května 2014 v 15:50 | ASIM |  Témata týdneStyl

9. května 2014 v 15:04 | ASIM |  Témata týdne
Zdravím vás, mí věrní čitatelé!

Jelikož nastal druhý nejhorší měsíc v roce - letní zkouškové, nepřidávám sem přispěvky tak často, jak bych chtěla... Dnes se mi ale povedla zkouška, tak jsem si řekla, že si udělám odpoledne volno.

Tématem týdne je styl. No nevím přesně, co k tomuto tématu napsat, protože můj styl prošel několika reformami. Od původního dětského přes teenagerovský, barbie, metalový po ten "obyčejný", který mě řídí teď.
Jo od barbie stylu k metalu se přiznám, že byl šílený skok, za který mohl bývalý přítel.. Po rozchodu a truchlení jsem poznala nynějšího přítele, který se neoblékal do ničeho jiného, než do černé barvy (metalista jako vyšitý). Tak jsem se jistě chytla i tohohle a byla ráda, že k sobě hezky ladíme. Postupem času mě ale omrzelo chodit neustále v černé. Chyběly mi barvy, chyběl mi život v nich. Tak jsem si začala kupovat různé barevné kousky a nyní je můj šatník tak trochu jako šašek. Každé barvy trochu..
Nikdy jsem s ním ale nebyla tak spokojená, jako právě teď.


Vím, krátké, stručné, bez života, ale pochopte, jsem pohlcena zkouškovým. Doufám, že mi budete držet pěsti a zkouškové skončí tak rychle, jako začalo...

ASIM