Coming out

7. července 2014 v 13:55 | ASIM |  Témata týdne


Zdravím Vás...
omlouvám se všem svým věrným návštěvníkům, i těm, kteří tu byli jen párkrát, ale za posledních pár týdnů tady nic nepřibylo. Hanbím se, ale moje časová vytíženost je více, než alarmující a volající o pomoc.
Tento týden máme téma s názvem Coming out.... nevím, jak to pojmou ostatní, ale pro mě je tento pojem velkou neznámou, vždyť nikdo nemůže vědět, co přijde...

Ráda bych řekla, že přijdou jen dobré věci, jen samá pozitiva, ale bohužel to říci nemůžu a vlastně ani nechci. Vždyť nebýt těch negativ a překážek, nic by nás nemotivovalo být lepší, snažit se dosáhnout svých cílů a snů, za ničím bychom nešli. Já si jdu pořád za tím svým, i když mám v hlavě poslední dobou dost velký zmatek, za který může, ano světě div se, chlap.

Jdu si za svým snem i když mě od něj osoba, od které bych čekala podporu, odrazuje nejvíce. Mrzí mě, že mě "drží" tak blízko země, když já se chci vznášet, když si chci létat. Ale pravdou je, že minulý týden jsem si létala už dost.
No ale zpět k tématu týdne... Nevím, co přijde a nechci to vědět. Můžu Vám říct, jaké filmy se chystají spatřit světlo tohoto světa a jaké počasí nás nejspíš čeká, ale to každý šikovnější tvor umí najít sám..

Takže jsem i já přispěla svou troškou do skupinovéhkošíku s tématy týdne. A ačkoli vím, že jsem neřekla nic zajímavého, bude se vám to líbit..

Tak zase někdy

ASIM.
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 points-of-interest points-of-interest | Web | 7. července 2014 v 14:54 | Reagovat

Hezký článek:)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama