Mučení povoleno

8. dubna 2015 v 21:19 | ASIM |  Témata týdneAhooooj!!
Uplynulo už pár hektolitrů vody a slunce vyšlo již tolikrát, že spočítat to by trvalo děsně dlouho, ale jsem zpět.

Trvalo to dlouho, ale doufám, že teď budu mít více času na to, psát sem a věnovat se vám.
Tématem týdne je mučení povoleno.
Mým mučením posledních pár měsíců byla absolventská práce.
Jelikož je tahle bejkárna povinná, mučení nebylo povoleno, nýbrž vyžadováno. Ono, napsat to nebyl takový problém, ale následné opravy vedoucí práce byly totálně nesnesitelné a nekonečné.
Ke všemu vybrat si téma, které nikdy nebylo zpracováno fakt byla blbost. Neměla jsem z čeho čerpat, když už jsem našla nějaký zdroj bylo tam to samé, co v tom předešlém.
Všude se to opakovalo a v podstatě mi to nic nového neřeklo.... No paráda a co teď? říkala jsem si. Když bylo nejhůř, létaly všude okolo tužky, gumy (málem i knihy a notebook), nervy byly na pochodu, vlasy vypadávaly závratnou rychlostí, nehty dolámané, pleť bledá a povislá.... Jinak řečeno, dva měsíce jsem vypadala jako živá mrtvá, ale......
Zvládla jsem to a 31.3.2015 svou práci zdárně odevzdala. Momentálně čekám na vyjádření oponenta a v červnu přijde den D, kdy tu veledůležitou blbovinu budu muset obhájit.
Ono.... jasně, jsem na sebe pyšná, že jsem to zvládla, jsem pyšná na to, že na "knize" vidím své jméno i na to, že jsem byla schopná opravit všechny zdánlivě nesmyslné připomínky mé vedoucí k její spokojenosti, ale stále mi to přijde jako zbytečnost.
Proto rada pro všechny, kteří se chystají podobné dílo psát, vězte, že rady typu: "Začněte brzo, budete litovat" nejsou jen tak a skrývají velkou a hlubokou pravdu.
Přeji všem krásný měsíc duben, protože to je prostě nejlepší měsíc v roce (narodila se nejlepší osoba .... JÁ).... :D :D: D a krásně užívejte "jarního počasí"....

ASIM
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama