Červenec 2016

Bloguju, protože

26. července 2016 v 19:14 | ASIM |  Témata týdne
Ahoj všichni,
ano vím, ale kdybych zase měla psát, že se omlouvám, že jsem tu dlouho nic nenapsala, asi by se to už hooodně opakovalo.
No takže tohle s dovolením přeskočím :-).

Když jsem dnes po práci přišla domů (totálně vyšťavená, unavená a spocená) a zjistila, že mě čeká dělání večeře a skládání prádla, uvědomila jsem si, že mi psaní vlastně hrozně chybí. Už hrozně dlouho jsem nic nenapsala, kromě pár výzev a rozhodnutí o snížení nebo zvýšení dávek v práci... :D Což nepovažuji za posun v mé "blogerské kariéře" (i když žádná není...) Potom, co jsem udělala večeři, poskládala prádlo, utřela nádobí a uklidila klec mé andulce, jsem si konečně sedla a začala.

Takže bloguju, protože mě to baví, protože je to má chvilka na tok mých, někdy bláznivých, myšlenek. Bloguju, protože si pak připadám důležitá (ne, že bych byla nějaký narcis, nebo jiný druh jarní květiny, ale víte, co myslím, prostě když si to někdo přečte a nechá tu komentář - a nemyslím ty komenty typu HELLO! a další spamy, ale skutečné komentáře skutečných lidí, kterým se má tvorba líbí).
Bloguju, protože mi to trochu nostalgicky připomíná časy, kdy jsem začala, s nervozitou a třepajícíma rukama jsem ťukala do klávesnice a doufala, že vyplodím něco smysluplného. připomíná mi to těžkou fázi mého života, kdy jsem psaním utíkala ze světa reality do svého vymyšleného světa, což mi připomíná, že jsem na vážkách, zda další díl Moci mocí vůbec vydat, protože mám pocit, že to nikdo nečte, což mě mrzí, protože to je (podle mě) vrchol mého umu, takže pokud ode mě čekáte více, marně, zřejmě v sobě víc umu už nemám... jsem vysosaná. Mí klienti mě sosají dnes a denně!!

Chápu, že tenhle příspěvek v moři dalších nebyl asi dostatečně kvalitní na to, abyste zde zanechali hvězdičku (chtěla jsem napsa lajk - zblblá z facebooku) nebo komentář, ale věřte, že každý jediný komentář si čtu a nevěříte, jakou radost mi dělají.

Děkuji všem za přízeň a zase brzy..... pá