Přípravy svatby

25. prosince 2016 v 21:25 | ASIM |  Všehochuť
Hlásím se zpět po delší (dobře tak hodně dlouhé) době, ale doufám, že zaměstnaní lidé mě pochopí.

Ahoj všichni, vítejte u článku do rubriky Svatba. Jelikož je prosinec, doba po Vánocích, rozhodla jsem se, že napíšu, jak jsme pokročili s přípravami na svatbu.
Jak všichni víte, v dubnu 2017 se budeme s přítelem brát a tak je pro mě v současnou chvíli svatba tématem číslo 1.
Od posledního článku jsme rapidně pokročili. Takže co už máme? No začněme třeba místem... Máme zarezervováno místo svatby, obřadu i pohoštění, datum, čas i jídlo. Dalším krokem byla rezervace na matrice, kam jsem volala v září a kde mi řekli, že jsem moc natěšená nevěsta, a abych dala vědět v lednu (což je za chvíli, jupí), další položku, kterou můžeme odškrtnout jsou šaty. Ty jsem byla vybírat spolu se svou svědkyní a skoromamkou, takže i tohle máme. Dále máme prstýnky a veškeré dekorace.
Dalším bodem, který musíme dořešit jsou květiny a sadkosti, které se budou ten den podávat. Takže teď běhám z květinářství do květinářství a řeším styl, vazbu a hlavně cenu a mezitím, aby toho nebylo málo máme trable, kde nechat upéct dort a zákusky a cukroví a podobné věci (takže pokud má někdo nějaký tip na dobré cukrárny v Ostravě a okolí, sem s nimi) + vše je mírně ztíženo faktem, že veškeré tyto sladkosti musíme mít také v bezlepkové verzi.

To by bylo tak v kostce všechno, pokud Vás ještě něco napadá, co bychom měli v rámci svatby pořešit, tak napište, každá rada vítána.
Díky za Vaši přízeň a přeji Vám všem krásný nový rok 2017 a aby byl přinejmenším tak úspěšný, jako rok, který právě končí.

Mějte se krásně a dejte mi vědět, že jste tu byli hvězdičkou nebo komentářem..
Díky, ASIM.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama