Update mého života

3. ledna 2018 v 18:44 | ASIM |  Všehochuť
Ahoj všichni.

Tím všichni mám na mysli tu hrstku z Vás, kteří jste zde zůstali i přesto, že tady nic nepřibylo asi tak.... no prostě dlouho. Zjistila jesm, že zkloubit domácnost, práci, to vše, co nás teď čeká a ještě blog jde hodně špatně, ale mým novoročním předsevzetím bylo také to, abych se vrátila k psaní. Nemůžu Vám slíbit, že tady budou každý den přidávány nějaké články, povídky a podobně, ale každopádně bych mohla slíbit, že to bude častěji, než doposud.
Abych Vám tak ve zkratce řekla, co se za tu dobu, co jsem nic nepřidala stalo, tak bych začala asi svatbou....

V minulém článku jsem Vám jen řekla, že jsem se vdala, no to jsem byl sdílná což??
Tak jo, řeknu víc. Vdala jsem se 29.4.2017 za člověka, s nímž jsem 9 let, kterého miluji a který miluje mě, naše svatba byla krásná, v kruhu rodiny a nejbližších přátel (no i tak nás tam bylo 50). Obřad byl ve 13:00 v areálu Skalka Ostrava, určitě se, pokud jste z okolí, tam skočte podívat, je to tam moc pěkné. A i když naši přípravu brzdily a nervovaly tamní práce, vše dobře dopadlo a my se vzali. Pokud budete chtít, můžu Vám tu dát i nějaké fotky, ale musíte mi dát zpětnou vazbu, že jste zde byli buď svým komentářem nebo hvězdičkou.. :-)

Tak dál, po svatbě, jak jsem již nastínila v minulém článku, jsme začali hledat byt, resp. větší bydlení, abychom mohli rozjet projekt RODINA. No projekt rodina stojí, ještě nějakou dobu stát bude, ale s bydlením se to nějak vyvíjí. Nakonec nebudeme mít byt, ale rovnou domek. A pokud to vše vyjde, splní se mi snad všechna přání.
V tuto chvíli jsme na začátku, sbíráme dokumenty, dělají se nám plány a rozpočet a pak půjdeme a trochu vyždímeme banku, která pak totálně vyždímá nás.... po dobu 30 let! Ale budeme mít bydlení a tím pádem můžeme naplno rozjet projekt Rodina.

Jinak se asi nic nezměnilo, nooo ono se změní, v den, kdy si můj taťka vezme svou přítelkyni.. Ano dámy a pánové, bude svatba, hrozně se na ni těším. Jsem moc ráda, že je taťka šťastný a spokojený, zaslouží si to. Jeho přítelkyně je skvělá žena, mám ji moc ráda, nedovedu si představit lepší skoromámu. Jinak pořád pracujeme, pořád šetříme, pořád si utrhujeme od huby :-D ale bude líp, věřím, že jednou si řeknu "Jo, teď jsem opravdu šťastná". A doufám, že to bude brzo.... :-)

Kdyžtak mi dejte vědět, jaké články by Vás zajímaly, co bych měla psát, mám v úmyslu zase otevřít Londýnské budovy, pak nějaká témata týdne a pokud budete chtít tak i nějaké další články ze života..... Jen mi to musíte napsat :-)

Mějte krásný den, užívejte si každého dne a těšte se na příští článek.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama